VoleybolunAdresi.com

Bursa Büyükşehir Belediyespor – Beşiktaş . 3 – 2

Bursa Büyükşehir Belediyespor – Beşiktaş . 3 – 2

Voleybol 1.Lig  A Grubunda Bursa Büyükşehir Belediyespor sezonun ikinci maçında kendi sahasında Beşiktaş ile karşı karşıya geldi.

Sezonun ilk haftasında deplasmanda Milas Belediyespor ile yaptığı maçı 3-2 kazanan Bursa Büyükşehir Belediyespor bu hafta Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda Beşiktaş’ı ağırladı.  Maça çok dengeli başlayan iki takım, 23-25, 25-20, 25-20, 22-25 ve 15-10 setlerle Beşiktaş’ı 3-2 mağlup etti.

Bahadır Aksoy, ” Daha iyi olacağız “

Alınan galibiyetten dolayı oyuncularını kutlayan Bursa Büyükşehir Belediyespor’un deneyimli antrenörü Bahadır Aksoy, Beşiktaş gibi ciddi bir takıma karşı galip geldiklerinden dolayı mutlu olduklarını söyledi. Skor ne olursa olsun kazanmanın önemli olduğunu vurgulayan Aksoy ; “ hem Beşiktaş hem de biz yeni oluşan bir takımız.Bundan dolayı setler içinde hatalar yaptık. Caceres’de artık aramıza katıldı. Maç içinde onunda adaptasyonu sağladık. Hatalar olsada maçı izlemeye gelenler için keyifli bir maçtı.  Hedeflerimiz var, bu hedefler doğrultusunda kazanmak durumundayız. Beşiktaş önemli bir rakipti. Bugün 3-2 de olsa kazandık. Daha da iyi olacağız. Oyuncularıma verdikleri mücadeleden dolayı ve galibiyetten dolayı kutluyorum. Salı günü Bigadiç Belediye ile oynayacağız. İnşallah o maçı da kazanıp galibiyet serimizi devam ettirmek istiyoruz” diye konuştu.

Karşılaşmayı Ali Bağde ve Ali İhsan Gözü hakem ikilisi yönetti.

Bu sonuçla puanını 4’e çıkaran Bursa Büyükşehir Belediyespor, A Grubu üçüncü hafta maçında  Balıkesir deplasmanında Bigadiç Belediye’nin konuğu olacak. Maç 16 Ekim Salı günü saat 14:00’e başlayacak.