VoleybolunAdresi.com

Bolu kampında işler yolunda

Halkbank Erkek Voleybol Takımı’nın Bolu Koru Hotel’de yaptığı sezon başı kampı devam ediyor.

Hazırlanan program kapsamında kondisyon, taktik ve teknik çalışmalarını sürdüren Mavi-Beyazlılarda keyifler yerinde.

Yeni sezon hazırlıklarını ve kampı değerlendiren Kaptan Hasan Yeşilbudak işlerin yolunda olduğunu söyledi.

Kuptan Yeşilbudak yeni sezon için yeni hedefler koyarak yeni bir başlangıç yaptıklarına vurgu yaparak şunları söyledi:

“Bilindiği gibi takımımızda bu yıl değişiklikler oldu. Bu değişik kadro ile sezona başladık. İlk adımı kampa girerek attık. Burada ciddi bir çalışma içindeyiz. Birbirimize uyum sağlayıp iyi bir iletişim kurarak Halkbank’ı, camiamıza layık bir şekilde temsil edebilmenin hazırlıklarını yapıyoruz.”

Kaptan Hasan Yeşilbudak

Yönetim ve teknik heyetin kendisine ‘Takım Kaptanlığı’ görevini verdiğini açıklayan Hasan Yeşilbudak bu onurlu görevin sorumluluğunu bir kat daha artırdığını dile getirdi. Voleybolda geçirdiği uzun sürelerde kazandığı tecrübeleri iyi bir iletişim kurmak adına kullanacağını ifade eden Kaptan Yeşilbudak Halkbank Erkek Voleybol Takım Kaptanı olmanın kendisini ayrıca gururlandırdığı söyledi.

Takım kimyası tuttu

Kamp ortamında eskilerle yeniler, gençlerle tecrübeliler arasında müthiş bir kaynaşma olduğunu açıklayan Yeşilbudak, “Burada hem eğleniyor, hem çalışıyor, hem takım oluyoruz. Kamptaki kazanımlarımızdan sezon boyunca faydalanacağız. Kampın ilk sonuçlarından biri takım kimyasının şimdiden oluşması. Kamp boyunca ve Ankara’daki çalışmalarımızda bunu daha da güçlendireceğimize inanıyorum. Milli takımlardaki arkadaşlarımızın da dönmesi ile ideal ortamımıza ulaşacağız. 

Önümüzdeki sezon herkesi heyecanlandıracak, iyi voleybol oynayan, izleyenlerin beğenisini kazanacak bir takım olacağımızı düşünüyorum” diyerek sözlerini tamamladı.


Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir