VoleybolunAdresi.com

BAYANLAR 3. LİG 5. GRUP

bayanlarlig3grup5

Resmin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz

format

Pos   Takım O W L SetlerSayılar P Last 5
1 Osmancık İsmail Burak Derindere 9 8 1 25:4714:468 24       
2 Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor 8 8 0 24:3671:434 24       
3 Ordu Tenis İhtisas 9 6 3 19:12684:665 17       
4 Gülizar Hasan Yılmaz Lisesi 9 3 6 14:18651:715 11       
5 Çorum Beden Eğitimi Öğretmenleri 8 4 4 12:17546:616 10       
6 Turhal Cumhuriyet Lisesi 9 1 8 5:26561:709 3       
7 Gazi Lisesi 8 0 8 5:24487:707 1       

1. HAFTA

Maç Skor
8 Kasım 2015 13:00 Tokat Turhal Spor Salonu
Turhal Cumhuriyet Lisesi – Ordu Tenis İhtisas
0 - 3 (21:25, 19:25, 23:25)
8 Kasım 2015 15:00 Samsun Atatürk Spor Salonu
Gülizar Hasan Yılmaz Lisesi – Osmancık İsmail Burak Derindere
0 - 3 (10:25, 17:25, 26:28)
8 Kasım 2015 17:00 Samsun Atatürk Spor Salonu
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor – Gazi Lisesi
3 - 0 (25:15, 25:12, 25:10)

2. HAFTA

Maç Skor
15 Kasım 2015 13:00 Ordu Atatürk Spor Salonu
Ordu Tenis İhtisas – Çorum Beden Eğitimi Öğretmenleri
0 - 3 (23:25, 24:26, 23:25)
15 Kasım 2015 14:00 Samsun Atatürk Spor Salonu
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor – Gülizar Hasan Yılmaz Lisesi
3 - 0 (25:12, 25:23, 25:10)
15 Kasım 2015 14:00 Çorum Osmancık Spor Salonu
Osmancık İsmail Burak Derindere – Turhal Cumhuriyet Lisesi
3 - 0 (25:13, 25:11, 25:16)

3. HAFTA

Maç Skor
22 Kasım 2015 14:00 Çorum Atatürk Spor Salonu
Çorum Beden Eğitimi Öğretmenleri – Osmancık İsmail Burak Derindere
0 - 3 (15:25, 9:25, 13:25)
22 Kasım 2015 14:00 Sivas 4 Eylül Spor Salonu
Gazi Lisesi – Ordu Tenis İhtisas
0 - 3 (21:25, 22:25, 16:25)
22 Kasım 2015 15:00 Samsun Atatürk Spor Salonu
Gülizar Hasan Yılmaz Lisesi – Turhal Cumhuriyet Lisesi
3 - 0 (25:21, 25:18, 25:14)

4. HAFTA

Maç Skor
29 Kasım 2015 13:00 Tokat Turhal Spor Salonu
Turhal Cumhuriyet Lisesi – Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor
0 - 3 (15:25, 13:25, 13:25)
29 Kasım 2015 14:00 Çorum Osmancık Spor Salonu
Osmancık İsmail Burak Derindere – Gazi Lisesi
3 - 0 (25:5, 25:8, 25:9)
29 Kasım 2015 14:00 Çorum Atatürk Spor Salonu
Çorum Beden Eğitimi Öğretmenleri – Gülizar Hasan Yılmaz Lisesi
3 - 2 (25:20, 25:19, 24:26, 17:25, 15:10)

5. HAFTA

Maç Skor
6 Aralık 2015 13:00 Tokat Turhal Spor Salonu
Turhal Cumhuriyet Lisesi – Çorum Beden Eğitimi Öğretmenleri
2 - 3 (25:21, 19:25, 14:25, 14:16)
6 Aralık 2015 13:00 Samsun Atatürk Spor Salonu
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor – Ordu Tenis İhtisas
3 - 0 (25:14, 25:12, 25:11)
6 Aralık 2015 15:00 Samsun Atatürk Spor Salonu
Gülizar Hasan Yılmaz Lisesi – Gazi Lisesi
3 - 0 (25:14, 26:24, 25:12)

6. HAFTA

Maç Skor
13 Aralık 2015 13:00 Ordu Atatürk Spor Salonu
Ordu Tenis İhtisas – Osmancık İsmail Burak Derindere
1 - 3 (9:25, 26:24, 16:25, 13:25)
13 Aralık 2015 14:00 Çorum Atatürk Spor Salonu
Çorum Beden Eğitimi Öğretmenleri – Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor
0 - 3 (14:25, 14:25, 20:25)
13 Aralık 2015 14:00 Sivas 4 Eylül Spor Salonu
Gazi Lisesi – Turhal Cumhuriyet Lisesi
2 - 3 (16:25, 26:24, 25:18, 19:25, 7:15)

7. HAFTA

Maç Skor
20 Aralık 2015 13:00 Ordu Atatürk Spor Salonu
Ordu Tenis İhtisas – Gülizar Hasan Yılmaz Lisesi
3 - 2 (22:25, 29:27, 25:13, 21:25, 15:12)
20 Aralık 2015 14:00 Sivas 4 Eylül Spor Salonu
Gazi Lisesi – Çorum Beden Eğitimi Öğretmenleri
1 - 3 (15:25, 10:25, 25:21, 22:25)
20 Aralık 2015 14:00 Çorum Osmancık Spor Salonu
Osmancık İsmail Burak Derindere – Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor
1 - 3 (21:25, 23:25, 25:22, 16:25)

8. HAFTA

Maç Skor
17 Ocak 2016 11:30 Ordu Atatürk Spor Salonu
Ordu Tenis İhtisas – Turhal Cumhuriyet Lisesi
3 - 0 (25:19, 25:22, 25:23)
17 Ocak 2016 14:00 Sivas 4 Eylül Spor Salonu
Gazi Lisesi – Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor
1 - 3 (18:25, 17:25, 29:27, 10:25)
17 Ocak 2016 14:00 Çorum Osmancık Spor Salonu
Osmancık İsmail Burak Derindere – Gülizar Hasan Yılmaz Lisesi
3 - 0 (25:21, 25:17, 25:16)

9. HAFTA

Maç Skor
24 Ocak 2016 13:00 Samsun Atatürk Spor Salonu
Gülizar Hasan Yılmaz Lisesi – Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor
1 - 3 (25:22, 10:25, 19:25, 13:25)
24 Ocak 2016 13:00 Tokat Turhal Spor Salonu
Turhal Cumhuriyet Lisesi – Osmancık İsmail Burak Derindere
0 - 3 (15:25, 19:25, 18:25)
24 Ocak 2016 14:00 Çorum Atatürk Spor Salonu
Çorum Beden Eğitimi Öğretmenleri – Ordu Tenis İhtisas
0 - 3 (16:25, 14:25, 17:25)

10. HAFTA

Maç Skor
7 Şubat 2016 11:30 Ordu Atatürk Spor Salonu
Ordu Tenis İhtisas – Gazi Lisesi
3 - 1 (25:18, 26:28, 25:16, 25:18)
7 Şubat 2016 13:00 Tokat Turhal Spor Salonu
Turhal Cumhuriyet Lisesi – Gülizar Hasan Yılmaz Lisesi
0 - 3 (26:28, 24:26, 19:25)
7 Şubat 2016 14:00 Çorum Osmancık Spor Salonu
Osmancık İsmail Burak Derindere – Çorum Beden Eğitimi Öğretmenleri
3 - 0 (25:11, 25:13, 27:25)

11. HAFTA

Maç Skor
14 Şubat 2016 14:00 Sivas 4 Eylül Spor Salonu
Gazi Lisesi – Osmancık İsmail Burak Derindere
-:- ()
14 Şubat 2016 15:00 Samsun Atatürk Spor Salonu
Gülizar Hasan Yılmaz Lisesi – Çorum Beden Eğitimi Öğretmenleri
-:- ()
14 Şubat 2016 17:00 Samsun Atatürk Spor Salonu
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor – Turhal Cumhuriyet Lisesi
-:- ()

12. HAFTA

Maç Skor
21 Şubat 2016 14:00 Sivas 4 Eylül Spor Salonu
Gazi Lisesi – Gülizar Hasan Yılmaz Lisesi
-:- ()
21 Şubat 2016 14:00 Çorum Atatürk Spor Salonu
Çorum Beden Eğitimi Öğretmenleri – Turhal Cumhuriyet Lisesi
-:- ()
21 Şubat 2016 16:00 Ordu Atatürk Spor Salonu
Ordu Tenis İhtisas – Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor
-:- ()

13. HAFTA

Maç Skor
28 Şubat 2016 13:00 Tokat Turhal Spor Salonu
Turhal Cumhuriyet Lisesi – Gazi Lisesi
-:- ()
28 Şubat 2016 14:00 Çorum Osmancık Spor Salonu
Osmancık İsmail Burak Derindere – Ordu Tenis İhtisas
-:- ()
28 Şubat 2016 15:00 Samsun Atatürk Spor Salonu
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor – Çorum Beden Eğitimi Öğretmenleri
-:- ()

14. HAFTA

Maç Skor
6 Mart 2016 12:00 Samsun Atatürk Spor Salonu
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor – Osmancık İsmail Burak Derindere
-:- ()
6 Mart 2016 14:00 Çorum Atatürk Spor Salonu
Çorum Beden Eğitimi Öğretmenleri – Gazi Lisesi
-:- ()
6 Mart 2016 14:00 Samsun Atatürk Spor Salonu
Gülizar Hasan Yılmaz Lisesi – Ordu Tenis İhtisas
-:- ()