VoleybolunAdresi.com

BAYANLAR 3. LİG 3. GRUP

bayanlarlig3grup3

Resmin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz

format

Pos   Takım O W L SetlerSayılar P Last 5
1 Bursaspor 15 15 0 45:11143:648 45       
2 Anadolu Üniversitesi 14 13 1 39:71118:796 39       
3 Gençlerbirliği 15 11 4 36:151174:986 34       
4 Maliye Okulları 13 8 5 26:221183:1006 25       
5 Tepebaşı Gençlikspor 14 9 5 30:231077:1275 24       
6 Karşıyaka Ankara 14 6 8 24:271050:1024 19       
7 DSİ Bentspor 14 3 11 17:331003:1134 10       
8 Bolu İnkılap İlköğretim Okulu 15 3 12 12:40952:1194 7       
9 Hasad Gençlikspor 15 2 13 8:40796:1156 7       
10 Orta Doğu Teknik Üniversitesi 13 1 12 8:37795:1072 4       

* Hasad Gençlikspor Voleybol Takımı’nın hükmen bir (1) mağlubiyeti bulunmaktadır.

1. HAFTA

Maç Skor
24 Ekim 2015 12:00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu
Bolu İnkılap İlköğretim Okulu – Hasad Gençlikspor
3 - 2 (25:19, 24:26, 24:26, 25:17, 15:7)
25 Ekim 2015 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Tepebaşı Gençlikspor – Gençlerbirliği
3 - 2 (19:25, 16:25, 25:17, 25:22, 15:8)
25 Ekim 2015 15:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Karşıyaka Ankara – Bursaspor
0 - 3 (11:25, 12:25, 15:25)
25 Ekim 2015 15:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Anadolu Üniversitesi – DSİ Bentspor
3 - 1 (25:19, 25:22, 25:27, 25:11)
25 Ekim 2015 17:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Maliye Okulları – Orta Doğu Teknik Üniversitesi
3 - 1 (25:13, 19:25, 25:13, 25:15)

2. HAFTA

Maç Skor
31 Ekim 2015 12:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Orta Doğu Teknik Üniversitesi – Tepebaşı Gençlikspor
0 - 3 (20:25, 16:25, 13:25)
31 Ekim 2015 14:30 Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Bursaspor – Maliye Okulları
3 - 0 (25:10, 25:17, 25:13)
31 Ekim 2015 15:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
DSİ Bentspor – Karşıyaka Ankara
1 - 3 (11:25, 17:25, 25:16, 11:25)
31 Ekim 2015 15:30 Zonguldak C.P.Pamay Spor Salonu
Hasad Gençlikspor – Anadolu Üniversitesi
0 - 3 (13:25, 14:25, 12:25)
31 Ekim 2015 16:30 Ankara Beştepe Spor Salonu
Gençlerbirliği – Bolu İnkılap İlköğretim Okulu
3 - 0 (25:10, 25:19, 25:12)

3. HAFTA

Maç Skor
7 Kasım 2015 12:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Karşıyaka Ankara – Hasad Gençlikspor
3 - 0 ()
7 Kasım 2015 14:00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu
Bolu İnkılap İlköğretim Okulu – Anadolu Üniversitesi
0 - 3 (12:25, 15:25, 15:25)
8 Kasım 2015 12:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Gençlerbirliği – Orta Doğu Teknik Üniversitesi
3 - 0 (25:18, 25:16, 25:17)
8 Kasım 2015 15:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Tepebaşı Gençlikspor – Bursaspor
0 - 3 (20:25, 17:25, 6:25)
8 Kasım 2015 17:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Maliye Okulları – DSİ Bentspor
3 - 1 (18:25, 25:22, 26:24, 25:22)

4. HAFTA

Maç Skor
15 Kasım 2015 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Anadolu Üniversitesi – Karşıyaka Ankara
3 - 0 (25:15, 25:11, 25:21)
15 Kasım 2015 13:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Orta Doğu Teknik Üniversitesi – Bolu İnkılap İlköğretim Okulu
2 - 3 (25:18, 11:25, 18:25, 25:16, 9:15)
15 Kasım 2015 14:30 Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Bursaspor – Gençlerbirliği
3 - 0 (25:12, 25:17, 25:15)
15 Kasım 2015 15:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
DSİ Bentspor – Tepebaşı Gençlikspor
1 - 3 (20:25, 10:25, 25:11, 16:25)
15 Kasım 2015 15:30 Zonguldak C.P.Pamay Spor Salonu
Hasad Gençlikspor – Maliye Okulları
0 - 3 (21:25, 23:25, 16:25)

5. HAFTA

Maç Skor
21 Kasım 2015 12:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Tepebaşı Gençlikspor – Hasad Gençlikspor
3 - 0 (25:21, 25:17, 25:16)
21 Kasım 2015 12:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Maliye Okulları – Anadolu Üniversitesi
1 - 3 (25:23, 12:25, 20:25, 17:25)
21 Kasım 2015 12:00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu
Bolu İnkılap İlköğretim Okulu – Karşıyaka Ankara
0 - 3 (18:25, 15:25, 24:26)
21 Kasım 2015 18:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Gençlerbirliği – DSİ Bentspor
3 - 1 (23:25, 27:25, 25:17, 25:18)
21 Kasım 2015 18:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Orta Doğu Teknik Üniversitesi – Bursaspor
0 - 3 (12:25, 12:25, 12:25)

6. HAFTA

Maç Skor
29 Kasım 2015 13:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Karşıyaka Ankara – Maliye Okulları
2 - 3 (24:26, 25:20, 17:25, 25:15, 10:15)
29 Kasım 2015 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
DSİ Bentspor – Orta Doğu Teknik Üniversitesi
3 - 0 (25:21, 25:18, 25:15)
29 Kasım 2015 14:30 Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Bursaspor – Bolu İnkılap İlköğretim Okulu
3 - 0 (25:13, 25:15, 25:15)
29 Kasım 2015 15:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Anadolu Üniversitesi – Tepebaşı Gençlikspor
3 - 1 (25:17, 21:25, 25:14, 25:13)
29 Kasım 2015 15:30 Zonguldak C.P.Pamay Spor Salonu
Hasad Gençlikspor – Gençlerbirliği
0 - 3 (19:25, 18:25, 21:25)

7. HAFTA

Maç Skor
5 Aralık 2015 12:00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu
Bolu İnkılap İlköğretim Okulu – Maliye Okulları
0 - 3 (13:25, 14:25, 19:25)
5 Aralık 2015 17:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Gençlerbirliği – Anadolu Üniversitesi
0 - 3 (20:25, 25:27, 23:25)
6 Aralık 2015 12:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Orta Doğu Teknik Üniversitesi – Hasad Gençlikspor
0 - 3 (24:26, 14:25, 21:25)
6 Aralık 2015 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Tepebaşı Gençlikspor – Karşıyaka Ankara
3 - 2 (25:14, 18:25, 23:25, 25:18, 15:13)
6 Aralık 2015 14:30 Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Bursaspor – DSİ Bentspor
3 - 0 (25:13, 25:11, 25:14)

8. HAFTA

Maç Skor
13 Aralık 2015 13:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Maliye Okulları – Tepebaşı Gençlikspor
3 - 1 (205:14, 25:22, 22:25, 25:12)
13 Aralık 2015 14:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
DSİ Bentspor – Bolu İnkılap İlköğretim Okulu
3 - 0 (26:24, 25:21, 25:14)
13 Aralık 2015 15:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Karşıyaka Ankara – Gençlerbirliği
0 - 3 (20:25, 19:25, 23:25)
13 Aralık 2015 15:30 Zonguldak C.P.Pamay Spor Salonu
Hasad Gençlikspor – Bursaspor
0 - 3 (9:25, 6:25, 15:25)
13 Aralık 2015 16:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Anadolu Üniversitesi – Orta Doğu Teknik Üniversitesi
3 - 0 (25:22, 25:15, 25:11)

9. HAFTA

Maç Skor
19 Aralık 2015 12:00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu
Bolu İnkılap İlköğretim Okulu – Tepebaşı Gençlikspor
0 - 3 (21:25, 21:25, 13:25)
19 Aralık 2015 17:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Gençlerbirliği – Maliye Okulları
3 - 1 (25:18, 23:25, 25:20, 25:21)
20 Aralık 2015 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
DSİ Bentspor – Hasad Gençlikspor
3 - 0 (25:17, 25:12, 25:20)
20 Aralık 2015 15:00 Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Bursaspor – Anadolu Üniversitesi
3 - 0 (25:10, 25:20, 25:18)
20 Aralık 2015 17:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Orta Doğu Teknik Üniversitesi – Karşıyaka Ankara
3 - 1 (18:25, 26:24, 25:23, 25:20)

10. HAFTA

Maç Skor
9 Ocak 2016 17:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Gençlerbirliği – Tepebaşı Gençlikspor
3 - 1 (25:16, 25:10, 19:25, 25:13)
10 Ocak 2016 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
DSİ Bentspor – Anadolu Üniversitesi
0 - 3 (21:25, 16:25, 13:25)
10 Ocak 2016 15:00 Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Bursaspor – Karşıyaka Ankara
3 - 0 (25:13, 25:11, 25:15)
10 Ocak 2016 15:30 Zonguldak C.P.Pamay Spor Salonu
Hasad Gençlikspor – Bolu İnkılap İlköğretim Okulu
3 - 1 (25:19, 22:25, 25:21, 25:19)
11 Ocak 2016 18:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Orta Doğu Teknik Üniversitesi – Maliye Okulları
-:- ()

11. HAFTA

Maç Skor
16 Ocak 2016 12:00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu
Bolu İnkılap İlköğretim Okulu – Gençlerbirliği
0 - 3 (13:25, 16:25, 21:25)
17 Ocak 2016 13:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Karşıyaka Ankara – DSİ Bentspor
3 - 0 (25:20, 25:14, 25:18)
17 Ocak 2016 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Anadolu Üniversitesi – Hasad Gençlikspor
3 - 0 (25:15, 25:17, 25:13)
17 Ocak 2016 15:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Tepebaşı Gençlikspor – Orta Doğu Teknik Üniversitesi
3 - 2 (23:25, 25:21, 25:21, 21:25, 15:9)
17 Ocak 2016 15:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Maliye Okulları – Bursaspor
0 - 3 (19:25, 13:25, 14:25)

12. HAFTA

Maç Skor
24 Ocak 2016 12:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Orta Doğu Teknik Üniversitesi – Gençlerbirliği
0 - 3 (17:25, 13:25, 14:25)
24 Ocak 2016 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Anadolu Üniversitesi – Bolu İnkılap İlköğretim Okulu
3 - 0 (25:11, 25:8, 25:14)
24 Ocak 2016 15:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
DSİ Bentspor – Maliye Okulları
2 - 3 (25:20, 25:16, 22:25, 18:25, 10:15)
24 Ocak 2016 15:00 Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Bursaspor – Tepebaşı Gençlikspor
3 - 0 (25:9, 25:7, 25:11)
24 Ocak 2016 15:30 Zonguldak C.P.Pamay Spor Salonu
Hasad Gençlikspor – Karşıyaka Ankara
0 - 3 (20:25, 20:25, 13:25)

13. HAFTA

Maç Skor
30 Ocak 2016 12:00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu
Bolu İnkılap İlköğretim Okulu – Orta Doğu Teknik Üniversitesi
3 - 0 (26:24, 25:18, 25:16)
30 Ocak 2016 12:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Maliye Okulları – Hasad Gençlikspor
3 - 0 (25:15, 25:14, 25:17)
31 Ocak 2016 13:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Gençlerbirliği – Bursaspor
1 - 3 (25:17, 15:25, 17:25, 16:25)
31 Ocak 2016 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Tepebaşı Gençlikspor – DSİ Bentspor
3 - 1 (28:26, 25:20, 22:25, 25:17)
31 Ocak 2016 15:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Karşıyaka Ankara – Anadolu Üniversitesi
1 - 3 (26:24, 22:25, 19:25, 13:25)

14. HAFTA

Maç Skor
7 Şubat 2016 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Anadolu Üniversitesi – Maliye Okulları
3 - 0 (25:17, 25:18, 25:12)
7 Şubat 2016 15:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
DSİ Bentspor – Gençlerbirliği
0 - 3 (14:25, 22:25, 21:25)
7 Şubat 2016 15:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Karşıyaka Ankara – Bolu İnkılap İlköğretim Okulu
3 - 2 (23:25, 25:20, 16:25, 25:23, 15:5)
7 Şubat 2016 15:00 Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Bursaspor – Orta Doğu Teknik Üniversitesi
3 - 0 (25:16, 25:7, 26:24)
7 Şubat 2016 15:30 Zonguldak C.P.Pamay Spor Salonu
Hasad Gençlikspor – Tepebaşı Gençlikspor
0 - 3 (14:25, 20:25, 14:25)

15. HAFTA

Maç Skor
13 Şubat 2016 12:00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu
Bolu İnkılap İlköğretim Okulu – Bursaspor
0 - 3 (16:25, 18:25, 22:25)
13 Şubat 2016 13:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Gençlerbirliği – Hasad Gençlikspor
3 - 0 (25:9, 25:20, 25:17)
14 Şubat 2016 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Tepebaşı Gençlikspor – Anadolu Üniversitesi
-:- ()
14 Şubat 2016 15:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Orta Doğu Teknik Üniversitesi – DSİ Bentspor
-:- ()
14 Şubat 2016 17:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Maliye Okulları – Karşıyaka Ankara
-:- ()

16. HAFTA

Maç Skor
20 Şubat 2016 13:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Maliye Okulları – Bolu İnkılap İlköğretim Okulu
-:- ()
20 Şubat 2016 15:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Karşıyaka Ankara – Tepebaşı Gençlikspor
-:- ()
21 Şubat 2016 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
DSİ Bentspor – Bursaspor
-:- ()
21 Şubat 2016 15:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Anadolu Üniversitesi – Gençlerbirliği
-:- ()
21 Şubat 2016 15:30 Zonguldak C.P.Pamay Spor Salonu
Hasad Gençlikspor – Orta Doğu Teknik Üniversitesi
-:- ()

17. HAFTA

Maç Skor
27 Şubat 2016 12:00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu
Bolu İnkılap İlköğretim Okulu – DSİ Bentspor
-:- ()
28 Şubat 2016 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Tepebaşı Gençlikspor – Maliye Okulları
-:- ()
28 Şubat 2016 15:00 Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Bursaspor – Hasad Gençlikspor
-:- ()
28 Şubat 2016 18:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Orta Doğu Teknik Üniversitesi – Anadolu Üniversitesi
-:- ()
1 Mart 2016 14:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Gençlerbirliği – Karşıyaka Ankara
-:- ()

18. HAFTA

Maç Skor
5 Mart 2016 18:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Maliye Okulları – Gençlerbirliği
-:- ()
6 Mart 2016 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Tepebaşı Gençlikspor – Bolu İnkılap İlköğretim Okulu
-:- ()
6 Mart 2016 15:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Anadolu Üniversitesi – Bursaspor
-:- ()
6 Mart 2016 15:30 Zonguldak C.P.Pamay Spor Salonu
Hasad Gençlikspor – DSİ Bentspor
-:- ()
6 Mart 2016 17:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Karşıyaka Ankara – Orta Doğu Teknik Üniversitesi
-:- ()