VoleybolunAdresi.com

BAYANLAR 3. LİG 2. GRUP

bayanlarlig3grup2

Resmin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz

format

Pos   Takım O W L SetlerSayılar P Last 5
1 Vakıfbank 15 15 0 45:01129:804 45       
2 Bahçelievler Voleybol 16 13 3 43:141333:1081 43       
3 Arnavutköy Belediyespor 17 13 4 41:201413:1202 38       
4 İbrahim Turhan Lisesi 15 10 5 33:211223:1127 30       
5 Bahçelievler Belediyespor 16 6 10 24:331201:1267 22       
6 Ankaspor 15 6 9 23:331216:1228 17       
7 UPS 15 5 10 25:331203:1268 17       
8 Çarşıspor 15 6 9 22:321120:1211 17       
9 Balıkesir DSİ 14 6 8 18:29976:1039 16       
10 Derince Yenikentspor 16 5 11 22:341122:1285 16       
11 Büyükçekmece Voleybol 16 0 16 1:48807:1231 0       

* Silivrispor Voleybol Takımı ligden çekildi.

1. HAFTA

Maç Skor
18 Ekim 2015 11:30 İstanbul Esenler Spor Kompleksi
İbrahim Turhan Lisesi – Büyükçekmece Voleybol
3 - 0 (25:18, 25:9, 25:20)
18 Ekim 2015 13:00 İstanbul Sarıyer Spor Salonu
Ankaspor – Çarşıspor
3 - 1 (25:19, 25:15, 19:25, 25:9)
18 Ekim 2015 14:00 Kocaeli Derince Spor Salonu
Derince Yenikentspor – Bahçelievler Voleybol
1 - 3 (19:25, 15:25, 25:19, 17:25)
18 Ekim 2015 15:00 İstanbul 50. Yıl Voleybol Salonu
Vakıfbank – Bahçelievler Belediyespor
3 - 0 (25:8, 25:20, 25:13)
18 Ekim 2015 18:00 İstanbul UPS Spor Salonu
UPS – Arnavutköy Belediyespor
1 - 3 (14:25, 24:26, 26:24, 14:25)

2. HAFTA

Maç Skor
24 Ekim 2015 12:30 Edirne Mimar Sinan Spor Salonu
Çarşıspor – İbrahim Turhan Lisesi
1 - 3 (22:25, 21:25, 25:21, 25:27)
24 Ekim 2015 16:00 İstanbul Hadımköy Spor Salonu
Arnavutköy Belediyespor – Vakıfbank
0 - 3 (11:25, 21:25, 25:27)
25 Ekim 2015 14:00 İstanbul Hasan Doğan Spor Salonu
Bahçelievler Belediyespor – Derince Yenikentspor
0 - 3 (21:25, 24:26, 23:25)
25 Ekim 2015 14:00 İstanbul Büyükçekmece Spor Salonu
Büyükçekmece Voleybol – UPS
1 - 3 (30:28, 8:25, 24:26, 18:25)
25 Ekim 2015 16:00 İstanbul Silivri Spor Salonu
Bahçelievler Voleybol – Balıkesir DSİ
3 - 0 (25:23, 25:16, 25:14)

3. HAFTA

Maç Skor
31 Ekim 2015 13:30 Balıkesir Kurtdereli Spor Salonu
Balıkesir DSİ – Bahçelievler Belediyespor
3 - 0 (25:13, 25:15, 25:23)
31 Ekim 2015 14:00 İstanbul Büyükçekmece Spor Salonu
Büyükçekmece Voleybol – Çarşıspor
0 - 3 (23:25, 21:25, 22:25)
31 Ekim 2015 14:00 Kocaeli Derince Spor Salonu
Derince Yenikentspor – Arnavutköy Belediyespor
1 - 3 (10:25, 26:24, 14:25, 20:25)
31 Ekim 2015 18:00 İstanbul UPS Spor Salonu
UPS – Vakıfbank
0 - 3 (19:25, 19:25, 17:25)
2 Kasım 2015 14:00 İstanbul Sarıyer Spor Salonu
Ankaspor – Bahçelievler Voleybol
0 - 3 (18:25, 23:25, 23:25)

4. HAFTA

Maç Skor
7 Kasım 2015 16:00 İstanbul Hadımköy Spor Salonu
Arnavutköy Belediyespor – Balıkesir DSİ
2 - 3 (19:25, 22:25, 25:11, 25:18, 14:16)
7 Kasım 2015 17:00 Edirne Mimar Sinan Spor Salonu
Çarşıspor – UPS
3 - 2 (21:25, 25:20, 25:17, 19:25, 15:10)
8 Kasım 2015 14:00 İstanbul Hasan Doğan Spor Salonu
Bahçelievler Belediyespor – Ankaspor
2 - 3 (25:22, 14:25, 20:25, 25:19, 9:15)
8 Kasım 2015 14:00 İstanbul Silivri Spor Salonu
Bahçelievler Voleybol – İbrahim Turhan Lisesi
2 - 3 (25:20, 26:24, 17:25, 18:25, 8:15)
8 Kasım 2015 16:30 İstanbul 50. Yıl Voleybol Salonu
Vakıfbank – Derince Yenikentspor
3 - 0 (25:14, 25:15, 25:22)

5. HAFTA

Maç Skor
14 Kasım 2015 14:00 İstanbul Büyükçekmece Spor Salonu
Büyükçekmece Voleybol – Bahçelievler Voleybol
0 - 3 (21:25, 13:25, 15:25)
15 Kasım 2015 11:30 İstanbul Esenler Spor Kompleksi
İbrahim Turhan Lisesi – Bahçelievler Belediyespor
3 - 0 (25:21, 25:22, 25:21)
15 Kasım 2015 13:00 İstanbul Sarıyer Spor Salonu
Ankaspor – Arnavutköy Belediyespor
1 - 3 (14:25, 27:25, 18:25, 21:25)
15 Kasım 2015 13:30 Balıkesir Kurtdereli Spor Salonu
Balıkesir DSİ – Vakıfbank
0 - 3 (23:25, 20:25, 14:25)
15 Kasım 2015 18:00 İstanbul UPS Spor Salonu
UPS – Derince Yenikentspor
3 - 0 (25:10, 25:21, 25:23)

6. HAFTA

Maç Skor
21 Kasım 2015 16:00 İstanbul Hadımköy Spor Salonu
Arnavutköy Belediyespor – İbrahim Turhan Lisesi
3 - 0 (25:22, 25:20, 25:17)
22 Kasım 2015 14:00 İstanbul Hasan Doğan Spor Salonu
Bahçelievler Belediyespor – Büyükçekmece Voleybol
3 - 0 (25:18, 25:12, 25:13)
22 Kasım 2015 14:00 İstanbul Silivri Spor Salonu
Bahçelievler Voleybol – Çarşıspor
3 - 0 (25:17, 25:21, 25:14)
22 Kasım 2015 14:00 Kocaeli Derince Spor Salonu
Derince Yenikentspor – Balıkesir DSİ
2 - 3 (19:25, 25:20, 21:25, 25:14, 9:15)
22 Kasım 2015 15:00 İstanbul 50. Yıl Voleybol Salonu
Vakıfbank – Ankaspor
3 - 0 (25:22, 25:15, 25:19)

7. HAFTA

Maç Skor
28 Kasım 2015 12:30 Edirne Mimar Sinan Spor Salonu
Çarşıspor – Bahçelievler Belediyespor
0 - 3 (23:25, 23:25, 16:25)
29 Kasım 2015 11:30 İstanbul Esenler Spor Kompleksi
İbrahim Turhan Lisesi – Vakıfbank
0 - 3 (22:25, 17:25, 18:25)
29 Kasım 2015 13:00 İstanbul Sarıyer Spor Salonu
Ankaspor – Derince Yenikentspor
3 - 1 (25:14, 23:25, 25:20, 25:13)
29 Kasım 2015 14:00 İstanbul Büyükçekmece Spor Salonu
Büyükçekmece Voleybol – Arnavutköy Belediyespor
0 - 3 (23:25, 11:25, 21:25)
29 Kasım 2015 18:00 İstanbul UPS Spor Salonu
UPS – Balıkesir DSİ
3 - 0 (25:20, 26:24, 25:19)

8. HAFTA

Maç Skor
5 Aralık 2015 16:00 İstanbul Arnavutköy Spor Salonu
Arnavutköy Belediyespor – Çarşıspor
3 - 0 (25:20, 25:8, 25:17)
6 Aralık 2015 13:30 Balıkesir Kurtdereli Spor Salonu
Balıkesir DSİ – Ankaspor
3 - 0 (25:18, 25:19, 25:15)
6 Aralık 2015 14:00 İstanbul Silivri Spor Salonu
Bahçelievler Voleybol – UPS
3 - 2 (25:15, 29:27, 23:25, 24:26, 15:9)
6 Aralık 2015 14:00 Kocaeli Derince Spor Salonu
Derince Yenikentspor – İbrahim Turhan Lisesi
1 - 3 (21:25, 15:25, 26:24, 20:25)
6 Aralık 2015 15:00 İstanbul 50. Yıl Voleybol Salonu
Vakıfbank – Büyükçekmece Voleybol
3 - 0 (25:15, 25:10, 25:13)

9. HAFTA

Maç Skor
12 Aralık 2015 12:30 Edirne Mimar Sinan Spor Salonu
Çarşıspor – Vakıfbank
0 - 3 (13:25, 22:25, 18:25)
13 Aralık 2015 11:30 İstanbul Esenler Spor Kompleksi
İbrahim Turhan Lisesi – Balıkesir DSİ
3 - 0 (25:18, 25:21, 25:18)
13 Aralık 2015 14:00 İstanbul Büyükçekmece Spor Salonu
Büyükçekmece Voleybol – Derince Yenikentspor
0 - 3 (13:25, 8:25, 12:25)
13 Aralık 2015 14:00 İstanbul Silivri Spor Salonu
Bahçelievler Voleybol – Bahçelievler Belediyespor
3 - 0 (25:12, 25:12, 25:16)
13 Aralık 2015 18:00 İstanbul UPS Spor Salonu
UPS – Ankaspor
2 - 3 (25:23, 19:25, 25:17, 18:25, 10:15)

10. HAFTA

Maç Skor
19 Aralık 2015 16:00 İstanbul Arnavutköy Spor Salonu
Arnavutköy Belediyespor – Bahçelievler Voleybol
3 - 2 (25:17, 24:26, 4:25, 26:24, 15:10)
20 Aralık 2015 13:00 İstanbul Sarıyer Spor Salonu
Ankaspor – İbrahim Turhan Lisesi
3 - 0 (25:16, 26:24, 25:23)
20 Aralık 2015 13:30 Balıkesir Kurtdereli Spor Salonu
Balıkesir DSİ – Büyükçekmece Voleybol
3 - 0 (25:17, 25:20, 25:14)
20 Aralık 2015 14:00 Kocaeli Derince Spor Salonu
Derince Yenikentspor – Çarşıspor
3 - 0 (26:24, 25:21, 25:19)
20 Aralık 2015 14:00 İstanbul Hasan Doğan Spor Salonu
Bahçelievler Belediyespor – UPS
3 - 1 (22:25, 25:20, 25:18, 25:18)

11. HAFTA

Maç Skor
26 Aralık 2015 12:30 Edirne Mimar Sinan Spor Salonu
Çarşıspor – Balıkesir DSİ
3 - 0 (25:22, 25:15, 25:24)
27 Aralık 2015 14:00 İstanbul Silivri Spor Salonu
Bahçelievler Voleybol – Vakıfbank
0 - 3 (19:25, 22:25, 17:25)
27 Aralık 2015 14:00 İstanbul Büyükçekmece Spor Salonu
Büyükçekmece Voleybol – Ankaspor
0 - 3 (19:25, 20:25, 17:25)
27 Aralık 2015 14:00 İstanbul Hasan Doğan Spor Salonu
Bahçelievler Belediyespor – Arnavutköy Belediyespor
2 - 3 (25:23, 23:25, 25:20, 21:25, 14:16)
27 Aralık 2015 18:00 İstanbul UPS Spor Salonu
UPS – İbrahim Turhan Lisesi
1 - 3 (25:15, 22:25, 21:25, 18:25)

12. HAFTA

Maç Skor
9 Ocak 2016 12:30 Edirne Mimar Sinan Spor Salonu
Çarşıspor – Ankaspor
3 - 1 (25:23, 22:25, 25:20, 25:17)
9 Ocak 2016 16:00 İstanbul Arnavutköy Spor Salonu
Arnavutköy Belediyespor – UPS
3 - 1 (25:11, 25:11, 16:25, 25:16)
10 Ocak 2016 14:00 İstanbul Silivri Spor Salonu
Bahçelievler Voleybol – Derince Yenikentspor
3 - 0 (25:11, 25:18, 25:15)
10 Ocak 2016 14:00 İstanbul Büyükçekmece Spor Salonu
Büyükçekmece Voleybol – İbrahim Turhan Lisesi
0 - 3 (16:25, 14:25, 8:25)
10 Ocak 2016 14:00 İstanbul Hasan Doğan Spor Salonu
Bahçelievler Belediyespor – Vakıfbank
0 - 3 (23:25, 25:27, 12:25)

13. HAFTA

Maç Skor
17 Ocak 2016 11:30 İstanbul Esenler Spor Kompleksi
İbrahim Turhan Lisesi – Çarşıspor
2 - 3 (25:18, 25:14, 15:25, 22:25, 16:18)
17 Ocak 2016 13:30 Balıkesir Kurtdereli Spor Salonu
Balıkesir DSİ – Bahçelievler Voleybol
0 - 3 (18:25, 17:25, 19:25)
17 Ocak 2016 14:00 Kocaeli Derince Spor Salonu
Derince Yenikentspor – Bahçelievler Belediyespor
3 - 1 (25:19, 20:25, 28:26, 25:21)
17 Ocak 2016 16:30 İstanbul 50. Yıl Voleybol Salonu
Vakıfbank – Arnavutköy Belediyespor
3 - 0 (25:20, 25:22, 25:22)
17 Ocak 2016 18:00 İstanbul UPS Spor Salonu
UPS – Büyükçekmece Voleybol
3 - 0 (25:16, 25:13, 25:17)

14. HAFTA

Maç Skor
23 Ocak 2016 12:30 Edirne Mimar Sinan Spor Salonu
Çarşıspor – Büyükçekmece Voleybol
3 - 0 (25:17, 25:12, 25:23)
23 Ocak 2016 16:00 İstanbul Arnavutköy Spor Salonu
Arnavutköy Belediyespor – Derince Yenikentspor
3 - 0 (25:14, 25:15, 25:12)
24 Ocak 2016 14:00 İstanbul Hasan Doğan Spor Salonu
Bahçelievler Belediyespor – Balıkesir DSİ
3 - 0 (25:14, 25:18, 25:23)
24 Ocak 2016 14:00 İstanbul Silivri Spor Salonu
Bahçelievler Voleybol – Ankaspor
3 - 1 (25:21, 19:25, 25:23, 25:23)
24 Ocak 2016 16:30 İstanbul 50. Yıl Voleybol Salonu
Vakıfbank – UPS
3 - 0 (25:14, 25:17, 25:15)

15. HAFTA

Maç Skor
31 Ocak 2016 11:30 İstanbul Esenler Spor Kompleksi
İbrahim Turhan Lisesi – Bahçelievler Voleybol
1 - 3 (25:23, 14:25, 15:25, 22:25)
31 Ocak 2016 13:00 İstanbul Sarıyer Spor Salonu
Ankaspor – Bahçelievler Belediyespor
2 - 3 (25:21, 25:21, 24:26, 23:25, 8:15)
31 Ocak 2016 13:30 Balıkesir Kurtdereli Spor Salonu
Balıkesir DSİ – Arnavutköy Belediyespor
0 - 3 (23:25, 22:25, 13:25)
31 Ocak 2016 14:00 Kocaeli Derince Spor Salonu
Derince Yenikentspor – Vakıfbank
0 - 3 (22:25, 12:25, 17:25)
31 Ocak 2016 18:00 İstanbul UPS Spor Salonu
UPS – Çarşıspor
3 - 2 (19:25, 25:16, 18:25, 25:19, 15:9)

16. HAFTA

Maç Skor
3 Şubat 2016 14:00 İstanbul Silivri Spor Salonu
Bahçelievler Voleybol – Büyükçekmece Voleybol
3 - 0 (25:15, 25:12, 25:12)
3 Şubat 2016 14:00 Kocaeli Derince Spor Salonu
Derince Yenikentspor – UPS
3 - 0 (25:15, 25:26, 27:25)
3 Şubat 2016 14:00 İstanbul Hasan Doğan Spor Salonu
Bahçelievler Belediyespor – İbrahim Turhan Lisesi
1 - 3 (18:25, 15:25, 25:18, 20:25)
3 Şubat 2016 15:00 İstanbul 50. Yıl Voleybol Salonu
Vakıfbank – Balıkesir DSİ
-:- ()
3 Şubat 2016 16:00 İstanbul Arnavutköy Spor Salonu
Arnavutköy Belediyespor – Ankaspor
3 - 0 (25:17, 28:26, 27:25)

17. HAFTA

Maç Skor
6 Şubat 2016 12:30 Edirne Mimar Sinan Spor Salonu
Çarşıspor – Bahçelievler Voleybol
0 - 3 (19:25, 18:25, 25:27)
7 Şubat 2016 11:30 İstanbul Esenler Spor Kompleksi
İbrahim Turhan Lisesi – Arnavutköy Belediyespor
3 - 0 (26:24, 25:18, 25:22)
7 Şubat 2016 13:00 İstanbul Sarıyer Spor Salonu
Ankaspor – Vakıfbank
0 - 3 (21:25, 17:25, 22:25)
7 Şubat 2016 13:30 Balıkesir Kurtdereli Spor Salonu
Balıkesir DSİ – Derince Yenikentspor
3 - 1 (24:26, 25:15, 25:21, 25:18)
7 Şubat 2016 14:00 İstanbul Büyükçekmece Spor Salonu
Büyükçekmece Voleybol – Bahçelievler Belediyespor
0 - 3 (19:25, 18:25, 25:27)

18. HAFTA

Maç Skor
13 Şubat 2016 16:00 İstanbul Arnavutköy Spor Salonu
Arnavutköy Belediyespor – Büyükçekmece Voleybol
3 - 0 (25:15, 25:18, 25:19)
14 Şubat 2016 13:30 Balıkesir Kurtdereli Spor Salonu
Balıkesir DSİ – UPS
-:- ()
14 Şubat 2016 14:00 Kocaeli Derince Spor Salonu
Derince Yenikentspor – Ankaspor
-:- ()
14 Şubat 2016 14:00 İstanbul Hasan Doğan Spor Salonu
Bahçelievler Belediyespor – Çarşıspor
-:- ()
14 Şubat 2016 18:30 İstanbul 50. Yıl Voleybol Salonu
Vakıfbank – İbrahim Turhan Lisesi
-:- ()

19. HAFTA

Maç Skor
20 Şubat 2016 12:30 Edirne Mimar Sinan Spor Salonu
Çarşıspor – Arnavutköy Belediyespor
-:- ()
21 Şubat 2016 11:30 İstanbul Esenler Spor Kompleksi
İbrahim Turhan Lisesi – Derince Yenikentspor
-:- ()
21 Şubat 2016 13:00 İstanbul Sarıyer Spor Salonu
Ankaspor – Balıkesir DSİ
-:- ()
21 Şubat 2016 14:00 İstanbul Büyükçekmece Spor Salonu
Büyükçekmece Voleybol – Vakıfbank
-:- ()
21 Şubat 2016 18:00 İstanbul UPS Spor Salonu
UPS – Bahçelievler Voleybol
-:- ()

20. HAFTA

Maç Skor
24 Şubat 2016 13:00 İstanbul Sarıyer Spor Salonu
Ankaspor – UPS
-:- ()
24 Şubat 2016 13:30 Balıkesir Kurtdereli Spor Salonu
Balıkesir DSİ – İbrahim Turhan Lisesi
-:- ()
24 Şubat 2016 14:00 İstanbul 50. Yıl Voleybol Salonu
Vakıfbank – Çarşıspor
-:- ()
24 Şubat 2016 14:00 İstanbul Hasan Doğan Spor Salonu
Bahçelievler Belediyespor – Bahçelievler Voleybol
-:- ()
24 Şubat 2016 14:00 Kocaeli Derince Spor Salonu
Derince Yenikentspor – Büyükçekmece Voleybol
-:- ()

21. HAFTA

Maç Skor
27 Şubat 2016 12:30 Edirne Mimar Sinan Spor Salonu
Çarşıspor – Derince Yenikentspor
-:- ()
28 Şubat 2016 11:30 İstanbul Esenler Spor Kompleksi
İbrahim Turhan Lisesi – Ankaspor
-:- ()
28 Şubat 2016 14:00 İstanbul Büyükçekmece Spor Salonu
Büyükçekmece Voleybol – Balıkesir DSİ
-:- ()
28 Şubat 2016 14:00 İstanbul Silivri Spor Salonu
Bahçelievler Voleybol – Arnavutköy Belediyespor
-:- ()
28 Şubat 2016 18:00 İstanbul UPS Spor Salonu
UPS – Bahçelievler Belediyespor
-:- ()

22. HAFTA

Maç Skor
5 Mart 2016 16:00 İstanbul Arnavutköy Spor Salonu
Arnavutköy Belediyespor – Bahçelievler Belediyespor
-:- ()
5 Mart 2016 16:30 İstanbul 50. Yıl Voleybol Salonu
Vakıfbank – Bahçelievler Voleybol
-:- ()
6 Mart 2016 11:30 İstanbul Esenler Spor Kompleksi
İbrahim Turhan Lisesi – UPS
-:- ()
6 Mart 2016 13:00 İstanbul Sarıyer Spor Salonu
Ankaspor – Büyükçekmece Voleybol
-:- ()
6 Mart 2016 13:30 Balıkesir Kurtdereli Spor Salonu
Balıkesir DSİ – Çarşıspor
-:- ()