VoleybolunAdresi.com

BAYANLAR 1. LİG B GRUBU

format

Pos   Takım O W L SetlerSayılar P Last 5
1 İlbank 24 21 3 64:181993:1661 64       
2 Gümüşhane Gençlerbirliği 24 20 4 65:171967:1514 60       
3 Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor 24 20 4 64:191968:1502 60       
4 Bolu Belediyespor 24 18 6 59:292023:1721 55       
5 Pursaklar Voleybol İhtisas 24 17 7 56:291978:1749 51       
6 Karayolları 24 15 9 53:341960:1763 44       
7 Numune DSİ 24 14 10 44:421851:1859 38       
8 İBA Kimya TED Kolejliler 24 12 12 44:411903:1800 36       
9 Kazan Belediyespor 24 10 14 43:512018:2119 30       
10 Bartın Polisgücü 24 9 15 39:551988:2063 27       
11 Sakarya Hendek 24 5 19 26:621689:2043 16       
12 MSK Urfa 24 4 20 22:611599:1953 15       
13 TVF Spor Lisesi 24 2 22 11:681435:1898 4       
14 Elazığ DSİ 24 1 23 6:701149:1876 3       

1. HAFTA

Maç Skor
15 Ekim 2016 13:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
İlbank – Gümüşhane Gençlerbirliği
3 - 1 (25:23, 25:17, 17:25, 25:16)
15 Ekim 2016 14:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Karayolları – Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor
1 - 3 (25:9, 15:25, 17:25, 17:25)
15 Ekim 2016 14:00 Ankara Kazan Spor Salonu
Kazan Belediyespor – Elazığ DSİ
3 - 0 (25:12, 25:19, 25:15)
15 Ekim 2016 15:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Numune DSİ – Sakarya Hendek
3 - 0 (25:23, 25:23, 25:11)
15 Ekim 2016 15:00 Ankara Pursaklar
Pursaklar Voleybol İhtisas – MSK Urfa
3 - 0 (25:17, 25:16, 25:22)
15 Ekim 2016 15:00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu
Bolu Belediyespor – Bartın Polisgücü
3 - 1 (21:25, 25:17, 25:22, 25:21)
15 Ekim 2016 16:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
TVF Spor Lisesi – İBA Kimya TED Kolejliler
0 - 3 (17:25, 12:25, 24:26)

2. HAFTA

Maç Skor
22 Ekim 2016 13:00 Ankara TED Üniversitesi
İBA Kimya TED Kolejliler – Kazan Belediyespor
1 - 3 (25:17, 11:25, 10:25, 23:25)
22 Ekim 2016 13:00 Elazığ(Yakup Kılıç)
Elazığ DSİ – Pursaklar Voleybol İhtisas
0 - 3 (18:25, 12:25, 16:25)
22 Ekim 2016 13:00 Gümüşhane Aydın Doğan Spor Salonu
Gümüşhane Gençlerbirliği – Bolu Belediyespor
3 - 0 (25:17, 25:19, 25:19)
22 Ekim 2016 13:00 Samsun Atatürk Spor Salonu
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor – TVF Spor Lisesi
3 - 0 (25:8, 25:12, 25:16)
22 Ekim 2016 13:00 Şanlıurfa GAP Arena
MSK Urfa – Numune DSİ
2 - 3 (25:18, 21:25, 26:24, 25:27, 13:15)
22 Ekim 2016 15:00 Bartın Ömer Tepesi Spor Salonu
Bartın Polisgücü – Karayolları
2 - 3 (15:25, 25:23, 13:25, 25:21, 11:15)
22 Ekim 2016 15:00 Sakarya (Hendek)
Sakarya Hendek – İlbank
1 - 3 (26:24, 16:25, 13:25, 17:25)

3. HAFTA

Maç Skor
29 Ekim 2016 12:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Karayolları – Gümüşhane Gençlerbirliği
0 - 3 (23:25, 15:25, 22:25)
29 Ekim 2016 14:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Numune DSİ – Elazığ DSİ
3 - 0 (25:9, 25:20, 25:21)
29 Ekim 2016 14:00 Ankara Kazan Spor Salonu
Kazan Belediyespor – Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor
0 - 3 (26:28, 23:25, 26:28)
29 Ekim 2016 15:00 Ankara Pursaklar
Pursaklar Voleybol İhtisas – İBA Kimya TED Kolejliler
3 - 0 (25:21, 25:22, 25:15)
29 Ekim 2016 15:00 Sakarya (Hendek)
Sakarya Hendek – MSK Urfa
3 - 2 (22:25, 20:25, 25:19, 25:17, 15:12)
29 Ekim 2016 16:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
TVF Spor Lisesi – Bartın Polisgücü
3 - 0 (25:18, 25:21, 25:22)
29 Ekim 2016 18:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
İlbank – Bolu Belediyespor
3 - 0 (25:13, 25:20, 26:24)

4. HAFTA

Maç Skor
5 Kasım 2016 13:00 Ankara TED Üniversitesi
İBA Kimya TED Kolejliler – Numune DSİ
3 - 0 (25:11, 25:23, 25:11)
5 Kasım 2016 13:00 Elazığ(Yakup Kılıç)
Elazığ DSİ – Sakarya Hendek
0 - 3 (23:25, 20:25, 22:25)
5 Kasım 2016 13:00 Gümüşhane Aydın Doğan Spor Salonu
Gümüşhane Gençlerbirliği – TVF Spor Lisesi
3 - 0 (25:23, 25:17, 25:16)
5 Kasım 2016 13:00 Şanlıurfa GAP Arena
MSK Urfa – İlbank
0 - 3 (23:25, 11:25, 18:25)
5 Kasım 2016 14:00 Samsun Atatürk Spor Salonu
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor – Pursaklar Voleybol İhtisas
3 - 0 (25:17, 25:12, 25:17)
5 Kasım 2016 15:00 Bartın Ömer Tepesi Spor Salonu
Bartın Polisgücü – Kazan Belediyespor
1 - 3 (20:25, 25:18, 15:25, 23:25)
5 Kasım 2016 15:00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu
Bolu Belediyespor – Karayolları
2 - 3 (25:17, 25:17, 17:25, 19:25, 9:15)

5. HAFTA

Maç Skor
8 Kasım 2016 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Numune DSİ – Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor
0 - 3 (21:25, 23:25, 22:25)
8 Kasım 2016 Ankara Beştepe Spor Salonu
TVF Spor Lisesi – Bolu Belediyespor
1 - 3 (18:25, 25:20, 21:25, 25:27)
8 Kasım 2016 Ankara Başkent Voleybol Salonu
İlbank – Karayolları
3 - 1 (23:25, 25:22, 25:19, 27:25)
8 Kasım 2016 Ankara Kazan Spor Salonu
Kazan Belediyespor – Gümüşhane Gençlerbirliği
3 - 2 (24:26, 26:24, 19:25, 25:19, 16:14)
8 Kasım 2016 Ankara Pursaklar
Pursaklar Voleybol İhtisas – Bartın Polisgücü
3 - 0 (25:21, 25:22, 25:21)
8 Kasım 2016 Sakarya (Hendek)
Sakarya Hendek – İBA Kimya TED Kolejliler
3 - 2 (25:22, 18:25, 16:25, 25:23, 15:12)
8 Kasım 2016 Şanlıurfa GAP Arena
MSK Urfa – Elazığ DSİ
3 - 1 (25:20, 25:13, 24:26, 25:17)

6. HAFTA

Maç Skor
12 Kasım 2016 13:00 Ankara TED Üniversitesi
İBA Kimya TED Kolejliler – MSK Urfa
3 - 1 (22:25, 25:15, 25:20, 25:18)
12 Kasım 2016 13:00 Elazığ(Yakup Kılıç)
Elazığ DSİ – İlbank
0 - 3 (16:25, 14:25, 17:25)
12 Kasım 2016 13:00 Gümüşhane Aydın Doğan Spor Salonu
Gümüşhane Gençlerbirliği – Pursaklar Voleybol İhtisas
3 - 0 (25:22, 25:19, 25:16)
12 Kasım 2016 14:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Karayolları – TVF Spor Lisesi
3 - 0 (25:17, 25:18, 27:25)
12 Kasım 2016 14:00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu
Bolu Belediyespor – Kazan Belediyespor
3 - 1 (25:17, 24:26, 25:20, 25:20)
12 Kasım 2016 14:00 Samsun Atatürk Spor Salonu
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor – Sakarya Hendek
3 - 0 (25:13, 25:8, 25:9)
12 Kasım 2016 15:00 Bartın Ömer Tepesi Spor Salonu
Bartın Polisgücü – Numune DSİ
1 - 3 (23:25, 28:26, 24:26, 19:25)

7. HAFTA

Maç Skor
19 Kasım 2016 12:00 Şanlıurfa GAP Arena
MSK Urfa – Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor
0 - 3 (13:25, 18:25, 17:25)
19 Kasım 2016 13:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Numune DSİ – Gümüşhane Gençlerbirliği
0 - 3 (22:25, 14:25, 22:25)
19 Kasım 2016 13:00 Elazığ(Yakup Kılıç)
Elazığ DSİ – İBA Kimya TED Kolejliler
0 - 3 (20:25, 13:25, 10:25)
19 Kasım 2016 14:00 Ankara Kazan Spor Salonu
Kazan Belediyespor – Karayolları
3 - 2 (25:21, 23:25, 25:22, 17:25, 17:15)
19 Kasım 2016 15:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
İlbank – TVF Spor Lisesi
3 - 1 (25:19, 23:25, 25:21, 25:21)
19 Kasım 2016 15:00 Ankara Pursaklar
Pursaklar Voleybol İhtisas – Bolu Belediyespor
3 - 1 (25:27, 25:13, 25:21, 25:13)
19 Kasım 2016 15:00 Sakarya (Hendek)
Sakarya Hendek – Bartın Polisgücü
2 - 3 (25:18, 18:25, 25:23, 20:25, 9:15)

8. HAFTA

Maç Skor
23 Kasım 2016 13:00 Gümüşhane Aydın Doğan Spor Salonu
Gümüşhane Gençlerbirliği – Sakarya Hendek
3 - 2 (25:17, 22:25, 25:22, 22:25, 15:11)
23 Kasım 2016 14:00 Samsun Atatürk Spor Salonu
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor – Elazığ DSİ
3 - 0 (25:15, 25:12, 25:11)
23 Kasım 2016 15:00 Bartın Ömer Tepesi Spor Salonu
Bartın Polisgücü – MSK Urfa
3 - 1 (27:25, 23:25, 25:13, 25:17)
23 Kasım 2016 15:00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu
Bolu Belediyespor – Numune DSİ
3 - 2 (24:26, 25:13, 25:16, 22:25, 19:17)
23 Kasım 2016 16:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
TVF Spor Lisesi – Kazan Belediyespor
2 - 3 (25:23, 25:22, 9:25, 22:25, 8:15)
23 Kasım 2016 16:00 Ankara TED Üniversitesi
İBA Kimya TED Kolejliler – İlbank
1 - 3 (25:21, 14:25, 20:25, 23:25)
23 Kasım 2016 18:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Karayolları – Pursaklar Voleybol İhtisas
3 - 0 (31:29, 25:20, 25:20)

9. HAFTA

Maç Skor
26 Kasım 2016 13:00 Ankara TED Üniversitesi
İBA Kimya TED Kolejliler – Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor
3 - 2 (26:24, 17:25, 21:25, 25:13, 15:11)
26 Kasım 2016 13:00 Elazığ(Yakup Kılıç)
Elazığ DSİ – Bartın Polisgücü
1 - 3 (21:25, 23:25, 25:22, 14:25)
26 Kasım 2016 14:00 Şanlıurfa GAP Arena
MSK Urfa – Gümüşhane Gençlerbirliği
0 - 3 (18:25, 16:25, 17:25)
26 Kasım 2016 15:00 Ankara Pursaklar
Pursaklar Voleybol İhtisas – TVF Spor Lisesi
3 - 0 (25:18, 25:20, 25:17)
26 Kasım 2016 15:00 Sakarya (Hendek)
Sakarya Hendek – Bolu Belediyespor
1 - 3 (13:25, 13:25, 26:24, 13:25)
26 Kasım 2016 17:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Numune DSİ – Karayolları
0 - 3 (17:25, 23:25, 22:25)
26 Kasım 2016 18:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
İlbank – Kazan Belediyespor
3 - 0 (25:15, 25:15, 25:13)

10. HAFTA

Maç Skor
3 Aralık 2016 13:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Karayolları – Sakarya Hendek
3 - 0 (25:13, 25:13, 25:10)
3 Aralık 2016 13:00 Gümüşhane Aydın Doğan Spor Salonu
Gümüşhane Gençlerbirliği – Elazığ DSİ
3 - 0 (25:20, 25:12, 25:16)
3 Aralık 2016 13:00 Samsun Atatürk Spor Salonu
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor – İlbank
1 - 3 (23:25, 25:17, 23:25, 23:25)
3 Aralık 2016 14:00 Ankara Kazan Spor Salonu
Kazan Belediyespor – Pursaklar Voleybol İhtisas
1 - 3 (25:20, 19:25, 18:25, 14:25)
3 Aralık 2016 15:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
TVF Spor Lisesi – Numune DSİ
0 - 3 (11:25, 24:26, 22:25)
3 Aralık 2016 15:00 Bartın Ömer Tepesi Spor Salonu
Bartın Polisgücü – İBA Kimya TED Kolejliler
1 - 3 (24:26, 21:25, 25:18, 20:25)
3 Aralık 2016 15:00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu
Bolu Belediyespor – MSK Urfa
3 - 0 (25:12, 25:8, 25:19)

11. HAFTA

Maç Skor
10 Aralık 2016 13:00 Ankara TED Üniversitesi
İBA Kimya TED Kolejliler – Gümüşhane Gençlerbirliği
0 - 3 (19:25, 26:28, 12:25)
10 Aralık 2016 13:00 Elazığ(Yakup Kılıç)
Elazığ DSİ – Bolu Belediyespor
0 - 3 (18:25, 21:25, 18:25)
10 Aralık 2016 13:00 Şanlıurfa GAP Arena
MSK Urfa – Karayolları
0 - 3 (22:25, 24:26, 17:25)
10 Aralık 2016 14:00 Samsun Atatürk Spor Salonu
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor – Bartın Polisgücü
3 - 2 (23:25, 25:13, 23:25, 25:22, 15:7)
10 Aralık 2016 15:00 Sakarya (Hendek)
Sakarya Hendek – TVF Spor Lisesi
3 - 0 (25:20, 25:23, 25:18)
10 Aralık 2016 16:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Numune DSİ – Kazan Belediyespor
3 - 2 (28:26, 25:23, 17:25, 17:25, 15:8)
10 Aralık 2016 18:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
İlbank – Pursaklar Voleybol İhtisas
3 - 1 (24:26, 27:25, 25:21, 25:22)

12. HAFTA

Maç Skor
17 Aralık 2016 12:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
TVF Spor Lisesi – MSK Urfa
0 - 3 (20:25, 20:25, 20:25)
17 Aralık 2016 13:00 Gümüşhane Aydın Doğan Spor Salonu
Gümüşhane Gençlerbirliği – Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor
1 - 3 (18:25, 16:25, 25:16, 21:25)
17 Aralık 2016 14:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Karayolları – Elazığ DSİ
3 - 0 (25:12, 25:7, 25:14)
17 Aralık 2016 14:00 Ankara Kazan Spor Salonu
Kazan Belediyespor – Sakarya Hendek
3 - 1 (25:20, 26:24, 19:25, 25:23)
17 Aralık 2016 15:00 Ankara Pursaklar
Pursaklar Voleybol İhtisas – Numune DSİ
3 - 0 (29:27, 25:16, 25:14)
17 Aralık 2016 15:00 Bartın Ömer Tepesi Spor Salonu
Bartın Polisgücü – İlbank
0 - 3 (21:25, 20:25, 15:25)
17 Aralık 2016 15:00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu
Bolu Belediyespor – İBA Kimya TED Kolejliler
3 - 1 (25:23, 29:27, 17:25, 25:17)

13. HAFTA

Maç Skor
24 Aralık 2016 13:00 Ankara TED Üniversitesi
İBA Kimya TED Kolejliler – Karayolları
0 - 3 (22:25, 20:25, 21:25)
24 Aralık 2016 13:00 Elazığ(Yakup Kılıç)
Elazığ DSİ – TVF Spor Lisesi
3 - 1 (25:20, 14:25, 25:14, 25:21)
24 Aralık 2016 13:00 Şanlıurfa GAP Arena
MSK Urfa – Kazan Belediyespor
0 - 3 (22:25, 24:26, 22:25)
24 Aralık 2016 14:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
İlbank – Numune DSİ
3 - 0 (25:18, 25:17, 25:19)
24 Aralık 2016 14:00 Samsun Atatürk Spor Salonu
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor – Bolu Belediyespor
1 - 3 (21:25, 25:13, 18:25, 21:25)
24 Aralık 2016 15:00 Bartın Ömer Tepesi Spor Salonu
Bartın Polisgücü – Gümüşhane Gençlerbirliği
1 - 3 (25:19, 15:25, 18:25, 20:25)
24 Aralık 2016 15:00 Sakarya (Hendek)
Sakarya Hendek – Pursaklar Voleybol İhtisas
0 - 3 (13:25, 21:25, 15:25)

14. HAFTA

Maç Skor
7 Ocak 2017 13:00 Ankara TED Üniversitesi
İBA Kimya TED Kolejliler – TVF Spor Lisesi
3 - 0 (25:20, 25:14, 25:17)
8 Ocak 2017 13:00 Elazığ(Yakup Kılıç)
Elazığ DSİ – Kazan Belediyespor
0 - 3 (15:25, 23:25, 22:25)
8 Ocak 2017 13:00 Gümüşhane Aydın Doğan Spor Salonu
Gümüşhane Gençlerbirliği – İlbank
3 - 0 (29:27, 25:21, 25:14)
8 Ocak 2017 13:00 Şanlıurfa GAP Arena
MSK Urfa – Pursaklar Voleybol İhtisas
0 - 3 (14:25, 15:25, 16:25)
8 Ocak 2017 14:00 Samsun Atatürk Spor Salonu
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor – Karayolları
3 - 0 (25:22, 25:23, 25:16)
8 Ocak 2017 15:00 Bartın Ömer Tepesi Spor Salonu
Bartın Polisgücü – Bolu Belediyespor
1 - 3 (17:25, 11:25, 25:19, 19:25)
8 Ocak 2017 15:00 Sakarya (Hendek)
Sakarya Hendek – Numune DSİ
1 - 3 (13:25, 25:19, 20:25, 12:25)

15. HAFTA

Maç Skor
15 Ocak 2017 12:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
TVF Spor Lisesi – Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor
0 - 3 (9:25, 10:25, 8:25)
15 Ocak 2017 13:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Numune DSİ – MSK Urfa
3 - 0 (25:20, 25:17, 25:20)
15 Ocak 2017 14:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
İlbank – Sakarya Hendek
3 - 0 (18:25, 21:25, 29:31)
15 Ocak 2017 14:00 Ankara Kazan Spor Salonu
Kazan Belediyespor – İBA Kimya TED Kolejliler
0 - 3 (18:25, 21:25, 29:31)
15 Ocak 2017 15:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Karayolları – Bartın Polisgücü
3 - 0 (25:7, 25:15, 25:11)
15 Ocak 2017 15:00 Ankara Pursaklar
Pursaklar Voleybol İhtisas – Elazığ DSİ
3 - 0 (25:19, 25:10, 25:9)
15 Ocak 2017 15:00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu
Bolu Belediyespor – Gümüşhane Gençlerbirliği
0 - 3 (18:25, 19:25, 17:25)

16. HAFTA

Maç Skor
22 Ocak 2017 13:00 Ankara TED Üniversitesi
İBA Kimya TED Kolejliler – Pursaklar Voleybol İhtisas
1 - 3 (25:27, 23:25, 25:23, 25:27)
22 Ocak 2017 13:00 Elazığ(Yakup Kılıç)
Elazığ DSİ – Numune DSİ
0 - 3 (14:25, 19:25, 17:25)
22 Ocak 2017 13:00 Samsun Atatürk Spor Salonu
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor – Kazan Belediyespor
3 - 1 (25:16, 25:16, 23:25, 25:13)
22 Ocak 2017 13:00 Şanlıurfa GAP Arena
MSK Urfa – Sakarya Hendek
3 - 0 (27:25, 29:27, 25:18)
22 Ocak 2017 14:00 Gümüşhane Aydın Doğan Spor Salonu
Gümüşhane Gençlerbirliği – Karayolları
3 - 0 (25:20, 25:22, 25:16)
22 Ocak 2017 15:00 Bartın Ömer Tepesi Spor Salonu
Bartın Polisgücü – TVF Spor Lisesi
3 - 0 (25:21, 25:13, 25:15)
22 Ocak 2017 15:00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu
Bolu Belediyespor – İlbank
3 - 0 (25:23, 27:25, 25:23)

17. HAFTA

Maç Skor
25 Ocak 2017 14:00 Ankara Kazan Spor Salonu
Kazan Belediyespor – Bartın Polisgücü
1 - 3 (26:28, 23:25, 25:19, 22:25)
25 Ocak 2017 15:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
TVF Spor Lisesi – Gümüşhane Gençlerbirliği
0 - 3 (20:25, 19:25, 11:25)
25 Ocak 2017 15:00 Ankara Pursaklar
Pursaklar Voleybol İhtisas – Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor
1 - 3 (19:25, 25:16, 24:26, 17:25)
25 Ocak 2017 15:00 Sakarya (Hendek)
Sakarya Hendek – Elazığ DSİ
3 - 1 (25:21, 25:13, 22:25, 28:26)
25 Ocak 2017 16:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
İlbank – MSK Urfa
3 - 0 (25:22, 25:20, 25:19)
25 Ocak 2017 17:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Numune DSİ – İBA Kimya TED Kolejliler
3 - 0 (25:20, 30:28, 25:23)
25 Ocak 2017 18:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Karayolları – Bolu Belediyespor
3 - 2 (22:25, 18:25, 25:23, 25:19, 15:13)

18. HAFTA

Maç Skor
28 Ocak 2017 13:00 Ankara TED Üniversitesi
İBA Kimya TED Kolejliler – Sakarya Hendek
3 - 0 (25:20, 25:11, 25:11)
29 Ocak 2017 13:00 Gümüşhane Aydın Doğan Spor Salonu
Gümüşhane Gençlerbirliği – Kazan Belediyespor
3 - 1 (25:27, 25:16, 25:10, 25:15)
29 Ocak 2017 14:00 Elazığ(Yakup Kılıç)
Elazığ DSİ – MSK Urfa
0 - 3 (22:25, 10:25, 21:25)
29 Ocak 2017 14:00 Samsun Atatürk Spor Salonu
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor – Numune DSİ
3 - 0 (25:18, 25:17, 25:19)
29 Ocak 2017 15:00 Bartın Ömer Tepesi Spor Salonu
Bartın Polisgücü – Pursaklar Voleybol İhtisas
3 - 2 (25:19, 25:13, 24:26, 23:25, 15:7)
29 Ocak 2017 15:00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu
Bolu Belediyespor – TVF Spor Lisesi
3 - 0 (25:11, 25:11, 25:13)
29 Ocak 2017 18:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Karayolları – İlbank
1 - 3 (25:21, 15:25, 12:25, 20:25)

19. HAFTA

Maç Skor
5 Şubat 2017 13:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
İlbank – Elazığ DSİ
3 - 0 (25:8, 25:11, 25:9)
5 Şubat 2017 13:00 Şanlıurfa GAP Arena
MSK Urfa – İBA Kimya TED Kolejliler
1 - 3 (20:25, 19:25, 25:18, 15:25)
5 Şubat 2017 14:00 Ankara Kazan Spor Salonu
Kazan Belediyespor – Bolu Belediyespor
1 - 3 (25:27, 27:25, 14:25, 20:25)
5 Şubat 2017 15:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Numune DSİ – Bartın Polisgücü
3 - 2 (25:9, 9:25, 25:16, 22:25, 23:21)
5 Şubat 2017 15:00 Ankara Pursaklar
Pursaklar Voleybol İhtisas – Gümüşhane Gençlerbirliği
3 - 1 (25:19, 25:23, 24:26, 25:21)
5 Şubat 2017 15:00 Sakarya (Hendek)
Sakarya Hendek – Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor
0 - 3 (15:25, 17:25, 13:25)
5 Şubat 2017 17:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
TVF Spor Lisesi – Karayolları
0 - 3 (21:25, 14:25, 17:25)

20. HAFTA

Maç Skor
8 Şubat 2017 13:00 Gümüşhane Aydın Doğan Spor Salonu
Gümüşhane Gençlerbirliği – Numune DSİ
3 - 0 (25:15, 25:19, 25:11)
8 Şubat 2017 14:00 Samsun Atatürk Spor Salonu
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor – MSK Urfa
3 - 1 (25:22, 25:15, 22:25, 25:15)
8 Şubat 2017 15:00 Bartın Ömer Tepesi Spor Salonu
Bartın Polisgücü – Sakarya Hendek
3 - 1 (25:23, 25:23, 22:25, 25:17)
8 Şubat 2017 15:00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu
Bolu Belediyespor – Pursaklar Voleybol İhtisas
3 - 1 (25:15, 25:20, 16:25, 29:27)
8 Şubat 2017 16:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Karayolları – Kazan Belediyespor
3 - 1 (30:28, 24:26, 25:22, 25:19)
8 Şubat 2017 16:00 Ankara TED Üniversitesi
İBA Kimya TED Kolejliler – Elazığ DSİ
3 - 0 (25:13, 25:5, 25:11)
8 Şubat 2017 18:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
TVF Spor Lisesi – İlbank
0 - 3 (19:25, 19:25, 15:25)

21. HAFTA

Maç Skor
12 Şubat 2017 13:00 Elazığ(Yakup Kılıç)
Elazığ DSİ – Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor
0 - 3 (15:25, 9:25, 6:25)
12 Şubat 2017 14:00 Ankara Kazan Spor Salonu
Kazan Belediyespor – TVF Spor Lisesi
3 - 0 (25:13, 25:22, 25:23)
12 Şubat 2017 14:00 Şanlıurfa GAP Arena
MSK Urfa – Bartın Polisgücü
2 - 3 (19:25, 23:25, 25:21, 30:28, 10:15)
12 Şubat 2017 15:00 Ankara Pursaklar
Pursaklar Voleybol İhtisas – Karayolları
3 - 1 (20:25, 31:29, 25:14, 25:18)
12 Şubat 2017 15:00 Sakarya (Hendek)
Sakarya Hendek – Gümüşhane Gençlerbirliği
0 - 3 (19:25, 14:25, 21:25)
12 Şubat 2017 16:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Numune DSİ – Bolu Belediyespor
0 - 3 (17:25, 17:25, 14:25)
12 Şubat 2017 18:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
İlbank – İBA Kimya TED Kolejliler
3 - 1 (25:20, 25:18, 28:30, 25:20)

22. HAFTA

Maç Skor
19 Şubat 2017 13:00 Gümüşhane Aydın Doğan Spor Salonu
Gümüşhane Gençlerbirliği – MSK Urfa
3 - 0 ()
19 Şubat 2017 14:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
TVF Spor Lisesi – Pursaklar Voleybol İhtisas
0 - 3 (14:25, 16:25, 20:25)
19 Şubat 2017 14:00 Ankara Kazan Spor Salonu
Kazan Belediyespor – İlbank
0 - 3 (15:25, 20:25, 21:25)
19 Şubat 2017 14:00 Samsun Atatürk Spor Salonu
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor – İBA Kimya TED Kolejliler
3 - 0 (25:11, 25:16, 25:14)
19 Şubat 2017 15:00 Bartın Ömer Tepesi Spor Salonu
Bartın Polisgücü – Elazığ DSİ
3 - 0 (25:9, 25:11, 25:6)
19 Şubat 2017 15:00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu
Bolu Belediyespor – Sakarya Hendek
3 - 0 (25:21, 25:14, 25:8)
19 Şubat 2017 16:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Karayolları – Numune DSİ
2 - 3 (25:19, 25:14, 17:25, 19:25, 13:15)

23. HAFTA

Maç Skor
22 Şubat 2017 13:00 Elazığ(Yakup Kılıç)
Elazığ DSİ – Gümüşhane Gençlerbirliği
0 - 3 (11:25, 8:25, 10:25)
22 Şubat 2017 13:00 Şanlıurfa GAP Arena
MSK Urfa – Bolu Belediyespor
0 - 3 (22:25, 15:25, 20:25)
22 Şubat 2017 15:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
İlbank – Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor
3 - 0 (25:21, 25:21, 25:20)
22 Şubat 2017 15:00 Ankara Pursaklar
Pursaklar Voleybol İhtisas – Kazan Belediyespor
3 - 2 (19:25, 25:14, 20:25, 25:14, 15:11)
22 Şubat 2017 15:00 Sakarya (Hendek)
Sakarya Hendek – Karayolları
0 - 3 (9:25, 21:25, 23:25)
22 Şubat 2017 16:00 Ankara TED Üniversitesi
İBA Kimya TED Kolejliler – Bartın Polisgücü
3 - 0 (25:23, 25:14, 25:17)
22 Şubat 2017 17:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Numune DSİ – TVF Spor Lisesi
3 - 0 (25:10, 25:18, 25:21)

24. HAFTA

Maç Skor
26 Şubat 2017 12:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Karayolları – MSK Urfa
3 - 0 (25:9, 25:21, 25:14)
26 Şubat 2017 13:00 Gümüşhane Aydın Doğan Spor Salonu
Gümüşhane Gençlerbirliği – İBA Kimya TED Kolejliler
3 - 1 (24:26, 25:20, 25:19, 25:17)
26 Şubat 2017 14:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
TVF Spor Lisesi – Sakarya Hendek
3 - 2 (19:25, 25:17, 20:25, 25:12, 15:10)
26 Şubat 2017 14:00 Ankara Kazan Spor Salonu
Kazan Belediyespor – Numune DSİ
2 - 3 (27:25, 18:25, 27:25, 16:25, 10:25)
26 Şubat 2017 15:00 Ankara Pursaklar
Pursaklar Voleybol İhtisas – İlbank
3 - 1 (25:22, 25:22, 20:25, 25:20)
26 Şubat 2017 15:00 Bartın Ömer Tepesi Spor Salonu
Bartın Polisgücü – Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor
0 - 3 (23:25, 22:25, 23:25)
26 Şubat 2017 15:00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu
Bolu Belediyespor – Elazığ DSİ
3 - 0 ()

25. HAFTA

Maç Skor
4 Mart 2017 13:00 Ankara TED Üniversitesi
İBA Kimya TED Kolejliler – Bolu Belediyespor
-:- ()
4 Mart 2017 13:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
İlbank – Bartın Polisgücü
-:- ()
4 Mart 2017 13:00 Elazığ(Yakup Kılıç)
Elazığ DSİ – Karayolları
-:- ()
4 Mart 2017 14:00 Samsun Atatürk Spor Salonu
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor – Gümüşhane Gençlerbirliği
-:- ()
4 Mart 2017 14:00 Şanlıurfa GAP Arena
MSK Urfa – TVF Spor Lisesi
-:- ()
4 Mart 2017 15:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Numune DSİ – Pursaklar Voleybol İhtisas
-:- ()
4 Mart 2017 15:00 Sakarya (Hendek)
Sakarya Hendek – Kazan Belediyespor
-:- ()

26. HAFTA

Maç Skor
12 Mart 2017 13:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
TVF Spor Lisesi – Elazığ DSİ
-:- ()
12 Mart 2017 13:00 Gümüşhane Aydın Doğan Spor Salonu
Gümüşhane Gençlerbirliği – Bartın Polisgücü
-:- ()
12 Mart 2017 14:00 Ankara Kazan Spor Salonu
Kazan Belediyespor – MSK Urfa
-:- ()
12 Mart 2017 15:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
Karayolları – İBA Kimya TED Kolejliler
-:- ()
12 Mart 2017 15:00 Ankara Pursaklar
Pursaklar Voleybol İhtisas – Sakarya Hendek
-:- ()
12 Mart 2017 15:00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu
Bolu Belediyespor – Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor
-:- ()
12 Mart 2017 17:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Numune DSİ – İlbank
-:- ()