VoleybolunAdresi.com

4M Altın Elektrik-Ahmet Erdem Anadolu Lisesi yeni sezon çalışmalarına hız verdi.

4M Altın Elektrik-Ahmet Erdem Anadolu Lisesi yeni sezon çalışmalarına hız verdi.

Voleybol 2.Lig ekiplerinden 4M Altın Elektrik-Ahmet Erdem Anadolu Lisesi 2017-2018 sezon açılışını Ahmet Erdem Anadolu Lisesi spor salonunda gerçekleştirdi.

Kulüp başkanı Levent Yeşilbağ, kulüp sponsoru 4M Altın Elektrik Yönetim Kurulu başkanı Mesut Altın, başantrenör Mehmet Dönmez, antrenör Tezcan Arslan, voleybol şube sorumlusu Dilber Dereli, Kondisyoner Vasvi ÖztürkÖztüt ve Sevim Serbest ile  yeni sezon çalışmalarına başladılar.

Başantrenör Mehmet Dönmez, ”  2017-2018 sezonunda bizlere her türlü desteklerini esirgemeyen sponsorumuz,  4M Altın Elektrik yönetim kurulu başkanı sayın Mesut Altın’ a sonsuz teşekkürler ederiz.  Yine bizlere sonsuz destekleriyle her zaman yanımızda bulunan Nilüfer Belediyespor kulüp başkanı Muhammet Aydın ve  Voleybol sorumlusu Mehmet Başyolcu’ nun katkılarıyla oluşturulan, Sınav Koleji Okul takımına oyuncu takviyesiyle   Bursa voleyboluna büyük katkıda bulunmuşlardır. “ dedi. ve sözlerine devam eden Mehmet Dönmez, ” Bursa Sınav Koleji  müdürlerinden Ertuğrul Akbaş ve Emrah Ongun’ a kurulan takıma desteklerinden dolayı teşekkürler ederiz. ” dedi.

4M Altın Elektrik-Ahmet Erdem Anadolu Lisesi yeni sezon çalışmalarında başarılar dileriz.

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın