VoleybolunAdresi.com

Berkay Bayraktar, İnegöl Belediyespor’ da

Berkay Bayraktar, İnegöl Belediyespor’ da

Voleybol Efeler Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor, Tofaş Spor’dan U-21 Milli Takım Liberosu Berkay Bayraktar’ı transfer etti.

Voleybol Şube Sorumlusu  Nuhi Solak, kulüp tesislerinde gerçekleştirilen imza töreninde yaptığı konuşmada, şunları söyledi:

“Son transferimizi Berkay Bayraktar kardeşimiz ile gerçekleştirdik. Kendisi Bursa kökenli. Tofaş Spor’da voleybola başlamış 3 yıldan beride Tofaş’ta A takımda mücadele ediyor. U-19 ve U-21 milli takım oyuncusu. U-19’da Avrupa 3.’lüğü var. Şuanda da hali hazırda U-21 milli takımının liberosu. Genç bir kardeşimiz. Gelecek vadeden bir oyuncu. Tofaş kulübü ile yapmış olduğumuz görüşmeler sonucunda kulübümüze kazandırdık kardeşimizi. Bu arada Tofaş Spor yetkililerine de göstermiş oldukları yakınlıktan dolayı teşekkür ediyoruz. Oradaki altyapı hocalarımıza da Berkay gibi bir oyuncuyu yetiştirdikleri için teşekkür ediyoruz. Hedefimiz bu kardeşimizle uzun yıllar beraber olmak. Kendisini çok daha iyi yerlerde görmek istiyoruz. Her iki tarafa da hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

Berkay Bayraktar, ise “İlk önce bana güvenip şans veren yönetici ve antrenörümüze teşekkür ederim. Hedefim burada kendimi kanıtlayıp, daha iyi takımlara transfer olabilmek. İnegöl Belediyespor geçen sene göstermiş oldukları performanstan dolayı şuanda yükselişte. Bende kulüpte kalıcı olarak ve daha iyi performans göstererek devam etmek istiyorum.”ifadelerini kullandı.

Genç milli oyuncu Bayraktar, daha sonra kendisini turuncu-lacivertli renklerimize bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın