VoleybolunAdresi.com

Voleybol Festivali’ de görev alacaklar hakemlere seminer düzenlendi.

Voleybol Festivali’ de görev alacaklar hakemlere seminer düzenlendi.

Festival Voleybol adıyla, ikinci kez düzenlenecek olan Altyapılar Türkiye Şampiyonası, Gençler, Yıldızlar, Küçükler ve Minikler (Kız / Erkek) maçlarında görev alacak hakemlerin ilk seminerleri bugün (23.Mayıs Salı) Bursa Gold Majaesty Hotel salonlarında gerçekleşti.

Seminere Türkiye Merkez Hakem Kurulu Başkanı Aziz Yener, MHGK Başkan Vekili  Kazım Güleken, MHGK Üyesi Sevda Güler, Bursa İl Temsilcisi Hakan Çatal ve Hakem ve Gözlemcilerin katılımıyla gerçekleşti.

24.Mayıs.2017 günü başlayacak Voleybol Festivali kapsamında 50 hakem 18 gözlemci görev alacak.  Görev alacak hakem ve gözlemcilere MHGK Başkanı Aziz Yener verdiği eğitim sonucunda çok değişik bir sınav oldular.

Seminerde bir konuşma yapan MHGK Başkanı Aziz Yener, ” Bu organizasyonda yurdun bir çok yerinden davet edilen hakem ve gözlemci arkadaşlarımızla gerçekleştireceğiz. Türkiye’ nin neresinde olursa olsun bu organizasyonda yer almanın genç hakemler açısından çok önemli olduğu ve bu turnuva ya katılan tüm  hakem ve gözlemcilerimizin başarılı olacağı inancındayım. ” dedi.

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın