VoleybolunAdresi.com

Antalya’ da Voleybol Alt Yapılara İmzası olan ” Şimşek Gençlik ve Spor Kulübü”

Antalya’ da Voleybol Alt Yapılara İmzası olan ” Şimşek Gençlik ve Spor Kulübü”  

Antalya, Şimşek Gençlik ve Spor Kulübü, 2016/2017 sezonunda Genç Kızlar, Yıldız Kızlar, Küçük Kızlar ve Minik Kızlar 0lmak üzere 5 kategoride Türkiye finallerine adını yazdırdı.

Bursa’ da gerçekleşecek Voleybol Festivalinde de bu başarıyı sağlamak ve iyi derecelerle  Antalyaya dönmek istiyorlar.

Antalya yerel liglerde oynamış olduğu  yüz e yakın karşılaşmalarda  5 kategoride 6 derece elde eden Şimşek G.S.K.;
(1) – Minik Kategorisinde 1 , (2) – Küçük Kategorisinde 1. ve 4. , (3) – Yıldız Kategorisinde 2. (4) – Genç Kategorisinde 1. (5) – A Takım Düzeyinde de Antalya Grubunda 1. Aksaray’da oynanan finallerde 2. Olarak normal sezonu tamamlamış,Alt Yapılar Türkiye Şampiyonlarında mücadele etmek için hazırlıklarını devam ettirmektedir.

Bütün kategorilerde Türkiye Finallerine katılmanın mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını belirten Şimşek G.S.K. Voleybol Genel Koordinatörü ve Yıldız, Genç Takım Baş Antrenörü İlhan Yılmaz, “başarı sadece bize ait değil. Bu süreçte her müsabaka ve antrenmana özveri ile gelerek her anımızda yanımızda olan velilerimize teşekkürlerimi sunarım. Elimizden gelen en iyi mücadeleyi gösterip, Alt Yapılar Türkiye Finallerinde iyi sonuçlar alarak sezonu en iyi noktada tamamlamayı hedeflemekteyiz.” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın