VoleybolunAdresi.com

Nilüfer Belediyespor’da teknik kadro şekillendi

Nilüfer Belediyespor’da teknik kadro şekillendi

Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı’nda yardımcı antrenörlük görevine Emre Karagöz getirilirken, kondisyoner İsmail Türkmen ve Geçen sezonda  istatistik antrenörü Tamer  Altay ile de sözleşme imzalandı

Yeni sezonda başarı hedefleyen Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, transfer çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Daha önce Başantrenörlük görevine Alper Erdoğuş’u getiren Nilüfer Belediyespor, takıma yaptığı takviyelerle teknik kadroyu şekillendirdi. Efeler Ligi ekiplerinden Afyon Belediyespor’da görev yapan İsmail Türkmen kondisyonerlik görevine getirilirken, Yardımcı antrenörlük görevine  Çankaya Belediye ,Milli Takim,Karşıyaka,Balıkesir Büyükşehir Belediye, Trabzon Idmanocağında antrenör lük yapan Emre Karagöz ve geçen sezonda istatistik antrenörü Tamer Altay ile de bir yıllık sözleşme imzalandı.

Yeni sezona yeni bir yapılanmayla başlayacaklarını kaydeden Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Genel Menajeri Mehmet Başyolcu, “Yaptığımız transferlerle teknik ekibimizi tamamladık. Bundan sonraki süreçte sporcu transferleri gerçekleştireceğiz” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın