VoleybolunAdresi.com

Bursa Teleferik Veteranları Tam Kadro Çalışıyor.

 Bursa Teleferik Veteranları Tam Kadro Çalışıyor.

2016-2017 sezonu Veteranlar grup karşılaşmaları 12-13-14 Mayıs 2017 tarihinde Bursa Osmangazi Çok Amaçlı Spor salonunda gerçekleşecek.  Bu turnuvaya  iddialı hazırlanan Bursa Teleferik Veteran Takımı 35+ ve 45+ olmak üzere iki takım halinde  turnuvaya katılacaklar.

Bursa Teleferik Veteranlar Takımı, İlker Cumbul, Murat Mestan, Hakan Poyraz,  Hakan Şengör, Mehmet Gündüz, Yüksel Gürel, Murat Tıknaz, Avni Akdoğan, Fatih Karayılan, Ramis Dönmez, Tanju Güçlü, Nihat Öztürk, Ünal Akgünel, Ufuk Bileke, Ufuk Çetin Avcı, Hakan Kollamalar, Yalçın Özbay, Murat ÖzIşık ve Güney Koreli Kim Young Ho (Na) katılımıyla iki branşta Bursa Teleferik Veteranları temsil edecekler.

Veteranlardan Yüksel Güler, ” Bursa Teleferik Veteranları olarak, Voleybol Antrenmanında maneviyatı yüksek bir hediye aldık. Murat Mestan hocamız kendisinde olan manevi değeri yüksek çeşitli ülke ve takımların müsabakalarda kullanılmış formalarını biz Voleybola gönül veren Veteran arkadaşlarımıza dağıttı. Bizim için çok değerli olan bu hediye için Murat hocama çok Teşekkür ediyoruz.” dedi

Bursa Teleferik Veteran Takım Sponsoru Bursa Teleferik A.Ş.  Yönetim Kurulu Başkanı sayın, İlhan Cumbul’ un Teleferik Veteranlar oyuncuları ve Voleybolunadresi.com olarak sonsuz teşekkür ederiz.

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın