VoleybolunAdresi.com

Okul Sporları Voleybol Erkek ve Kızlar B Katagorisi Grup elemeleri Çanakkale’ de Başladı.

Okul Sporları Voleybol Erkek ve Kızlar  B Katagorisi Grup elemeleri Çanakkale’ de Başladı.

2016-2017 Eğitim Öğretim yılı okul sporları faaliyetlerinden voleybol genç kızlar A – B – C  grup birinciliği müsabakası, Çanakkale Anafartalar Spor Salonu’ nda 10 Genç Kızlar, 7 Genç Erkek takımlarının katılımı ile bugün başladı.

A Grubunda; Yalova Anadolu Lisesi, Kırklar Eli Anadolu Lisesi, Mustafa Kaynak Anadolu Lisesi Denizli, Özel çağdaş Öncü Anadolu Lisesi Bursa,
B Grubunda; Büyük Şeyh Edibali Mes.Tekn.Lisesi Bilecik, Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi Tekirdağ, Özel Yavuslar Temel Lisesi İstanbul.
C Grubunda; Uşak Lisesi Uşak, Ayvalık Özl.Uğur Temel Lisesi Balıkesir, Edirne Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi Edirne.

A Grubunda mücadele eden Özel Çağdaş Öncü Anadolu Lisesi ilk gün Yalova Anadolu Lisesi ile  ilk maçını 3-0 net skorla yenip, turnuvaya iyi bir başlangıç yapmıştır.

Çanakkale Anafartalar Spor salonu’ nda yarın Özel Çağdaş Öncü Anadolu Lisesi,  saat 11:00 de Kırklareli Anadolu Lisesi,  Cumartesi günü ise Denizli Mustafa Kaynak Anadolu Lisesiyle A grup 1.liği için  mücadele edeceklerdir.

Bursa’ da geçen yıl açılan  Özel Çağdaş Öncü Okulları, eğitim başarısının yanı sıra sporda da başarılara imza atmayı hedeflemektedir.
Bünyesinde bulunan voleybol antrenörleri Ufuk Arpağ ve Sevgi Hancı’ nın  voleybol sporuna verdikleri çalışmaları ve turnuvalarda aldıkları son başarıları ile önce  genç kızlarda Bursa Şampiyonu olarak bunu kanıtlamışlardır. Bu başarılarını Türkiye Şampiyonasında iyi bir derece alıp okulunu ve genç voleybolcuları taçlandırmak istiyorlar.