VoleybolunAdresi.com

2017 Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası Sona Erdi

2017 Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası Sona Erdi

Nilüfer Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen 2017 Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası bugün (01 Ekim 2017 Pazar) Balkan Mahallesi’nde kurulan yeni plaj voleybolu sahalarında her iki kategoride oynanan yarı final, üçüncülük – dördüncülük ve final müsabakalarıyla sona erdi.

Kupa ve Madalyalar Sahiplerini Buldu

AS TV‘den canlı yayınlanan ödül töreninde, erkekler kategorisini bronz madalya ile tamamlayan Çek Cumhuriyeti’nden Jan Dumek / Vaclav Bercik ikilisine kupa ve madalyalarını Nilüfer Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sayın Gökay Azak ve Balkan Voleybol Birliği Teknik Delegesi Sayın Thanasis Rerraas takdim etti.

Erkekler kategorisini gümüş madayla ile tamamlayan temsilcilerimiz Murat Giginoğlu / Hasan Hüseyin Mermer çiftine kupa ve madalyalarını Nilüfer Belediyesi Meclis Üyesi Spor Komisyonu Başkanı Sayın Atakan Çorbacı ve Nilüfer Belediyesi Meclis Üyesi Spor Komisyonu Üyesi Sayın Naci Kale takdim etti.

2017 Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası erkekler kategorisinde şampiyon olan Sırbistan’dan Lazar Kolaric / Djordje Klasnic ikilisine kupa ve madalyalarını Nilüfer Belediye Başkanı Sayın Mustafa Bozbey ve Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan Vekili Sayın Alper Sedat Aslandaş takdim etti.

Bayanlar kategorisini bronz madalya ile tamamlayan Sırbistan’dan Milena Matic / Marija Milosevic çiftine kupa ve madalyalarını Nilüfer Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sayın Gökay Azak ve Balkan Voleybol Birliği Teknik Delegesi Sayın Thanasis Rerras takdim etti.

Bayanlar kategorisini gümüş madayla ile tamamlayan Yunanistan’dan Panagiota Karagkouni / Konstantina Tsopoulou ikilisine kupa ve madalyalarını Nilüfer Belediyesi Meclis Üyesi Spor Komisyonu Başkanı Sayın Atakan Çorbacı ve Nilüfer Belediyesi Meclis Üyesi Spor Komisyonu Üyesi Sayın Naci Kale takdim etti.

2017 Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası bayanlar kategorisinde şampiyon olan Romanya’dan Adriana-Maria Matei / Beata Vaida çiftine kupa ve madalyalarını Nilüfer Belediye Başkanı Sayın Mustafa Bozbey ve Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan Vekili Sayın Alper Sedat Aslandaş takdim etti.
Ödül töreninin sonunda, Nilüfer Belediye Başkanı Sayın Mustafa Bozbey, hem Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan Vekili Sayın Alper Sedat Aslandaş’a, hem de Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Sayın Mehmet Akif Üstündağ’a iletilemek üzere turnuvanın anısına birer hatıra plaketi takdim ederken, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan Vekili Sayın Alper Sedat Aslandaş da Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e voleybola katkılarından dolayı bir teşekkür plaketi takdim etti.

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın